image

O NÁS

Naša agentúra sa čo najviac snaží držať tvrdenia, že reklama má v prvom rade predávať. Reklama pre nás nie je len prácou, ale vnímame ju ako informačný prostriedok, médium, medzi Vami a Vašimi klientmi. Médiom teda môže byť čokoľvek, čo sprostredkúva informáciu medzi Vami a klientom.


Našim cieľom je prebudiť v každom zákazníkovi strategické marketingové myslenie a presvedčiť ho, že dobrá reklama nie je len tá, ktorá je „veľká a drahá“, prípadne „veľká a lacná“ , ale skôr efektívna, kreatívna a zapamätateľná. Našich klientov vnímame ako partnerov, lebo ich úspech priamo súvisí s naším. Produkty a služby našich klientov študujeme do najmenších detailov a vďaka tomu vieme ako ich spropagovať čo najlepšie. Dávame prednosť osobnému kontaktu so spotrebiteľom pred drahými analýzami a prieskumami trhu.


Reklama je tiež prostriedok na vytváranie, šírenie a udržanie firemnej značky, identity a imidžu. Každý jeden reklamný odkaz, či už je to celá kampaň, alebo len potlačené pero s logom vašej firmy prispieva k imidžu značky. Držíme sa množstva starých pravidiel, no jedno zásadne vylučujeme - nie je pravda, že aj zlá reklama je reklama. Zlá môže značne znížiť predaj výrobku alebo príťažlivosť služby a preto sa snažíme robiť len dobrú reklamu.


Sme kreatívni, no napriek tomu nestaviame kreatívnosť a originalitu na vrchol reklamnej pyramídy, pretože nie vždy je kreatívnosť a originalita zárukou efektívnosti a úspechu. No a ešte sme mladí, šikovní, ambiciózni, pracovití s osobným prístupom ku každému klientovi a možno máme aj všetky ďalšie prívlastky, ktorými sa zvyknú profilovať nové spoločnosti.

Navštívte nás a posúďťe sami :)